Webinarium – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom

Uwaga przedsiębiorcy z woj. dolnośląskiego!

Nie możecie przegapić tej szansy!

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. zaprasza na bezpłatny webinar, na którym zaprezentuje swoją kompleksową ofertę finansową.
TERMIN : 14 października 2021 r. (czwartek), o godzinie 11.00

Z webinaru dowiesz się:
  •  Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania,
  •  Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19,
  •  Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.
Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.
Prelegenci:
  • Gospodarzem webinaru będzie Monika Konofał Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiebiorców we Wrocławiu, ARP S.A. Ekonomistka i Menedżerka z ponad 13 letnią praktyką i doświadczeniem w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Ekspert w zakresie zarządzania i finansów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Odpowiedzialna za rozwój biznesu ARP w regionie dolnośląskim i opolskim oraz kontakty z kluczowymi klientami, instytucjami państwowymi i samorządowymi.
  • Piotr Paczyński Dyrektor handlowy, KUKE FINANCE S.A. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość. Ukończył studia Magisterskie w Wielkiej Brytanii – Nottingham Trent University – Business School oraz Studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponad 10 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw zdobył w międzynarodowych instytucjach.
  • Rafał Bała Manager ds. transakcji leasingowych w ARP Leasing 1 Sp. z o.o. Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym. Uczestnik wielu projektów dotyczących finansowania działań przedsiębiorców w jednym z największych polskich banków.