Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Tydzień z życia straży miejskiej – Graliśmy dla WOŚP!

Tydzień z życia straży miejskiej – Graliśmy dla WOŚP!
Tydzień z życia straży miejskiej – Graliśmy dla WOŚP!

W dniu 28.01.2024r Straż Miejska w Wałbrzychu ponownie zagrała z  Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Była zabawa, było radośnie a przede wszystkim wraz z mieszkańcami naszego miasta zebraliśmy fundusze na wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.
Od godziny 15:00 na terenie Starej Kopalni można było spotkać niezawodnego „Inspektora Kruka” z którym mali i duzi chętnie się witali i fotografowali. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się przejazd naszym terenowym radiowozem. Łącznie zebraliśmy 1005,51 oraz 0,02 €. Dodatkowo wylicytowane zostały wystawione przez straż miejską dwie maskotki Inspektora Kruka, oraz rysunek satyryczny  wykony przez naszego funkcjonariusza Marka Bachmatiuka. Strażnicy w dniu finału również dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy kwestujących na terenie naszego miasta.
Dzięki Wam wspólnie ratujemy życie i pomagamy tym, którzy tej pomocy potrzebują – kto wie, może i nam lub naszym bliskim przyjdzie kiedyś korzystać z aparatury medycznej zakupionej ze środków Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Serdecznie dziękujemy, że graliście z nami.

Poza wyżej opisanymi czynnościami, strażnicy miejscy w tygodniu od 22 do 28 stycznia 2024 przyjęli 307 zgłoszeń.