Trwają intensywne prace nad nową siedzibą filii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w naszym mieście
Trwają intensywne prace nad nową siedzibą filii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w naszym mieście
Wałbrzych się rozwija!
Trwają intensywne prace nad nową siedzibą filii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w naszym mieście.
To ogromna inwestycja (aż 28 mln zł!), dzięki której powstanie nowoczesna przestrzeń dydaktyczna, centrum symulacji medycznej, specjalistyczne laboratoria i sale wykładowe.
Super wiadomość dla studentów, przyszłych kadr medycznych i całego regionu.
Wałbrzych naprawdę idzie do przodu!
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0FSVarXjZouFg1wJkj3EZCKvNZQRpiPSKgNs7UmyvtdFkwyz1heekwBgWUCsuMfcJl&id=61554432713732
