Kupuj nasze wałbrzyskie, wspieraj swoje miasto

Gmina Wałbrzych rozpoczęła kampanię pod hasłem Kupuj nasze wałbrzyskie, wspieraj swoje miasto”. W tych trudnych czasach powinniśmy się jednoczyć i pomagać sobie wzajemnie. Kampania ta ma na celu przede wszystkim uświadomienie nam - mieszkańcom, że kupowanie w wałbrzyskich sklepach czy korzystanie z lokalnych usług to wsparcie dla każdego z nas, ponieważ to lokalni przedsiębiorcy tworzą miejsca pracy dla Wałbrzyszan. Pieniądze “zostawiane” tutaj wzmacniają gospodarkę naszego miasta a do tego dajemy przejaw lokalnego patriotyzmu.

Na mieście pojawiły się już grafiki z hasłem “Kupuj nasze wałbrzyskie, wspieraj swoje miasto”.

Zakupy są najbardziej udane, gdy kupujemy to, co nam się podoba. Ale warto też mieć na uwadze wałbrzyskie marki i wyroby, małe i duże biznesy, które powstały i działają w naszym mieście. Jeśli nasi przedsiębiorcy odniosą sukces, lepiej będzie się powodzić miastu i nam wszystkim.

Pamiętajmy, każdy z nas może podjąć działanie.

Więcej o akcji na naszym profilu: www.facebook.com/przedsiebiorczywalbrzych