KONFERENCJA : Jak ratować biznes w obliczu rosnących kosztów?

Rusza Akademia Gwiazd Biznesu bezpłatna konferencja skierowana do biznesu. O dodatkowych kosztach, bieżącej sytuacji i perspektywach dla gospodarki, jak wykorzystać media społecznościowe do promocji biznesu oraz o możliwościach wsparcia dla firmy już w piątek, 15 lipca 2022 roku, w godz.11:00 – 15:00 na terenie Centrum Nauki i Sztuki - Stara Kopalnia  Wałbrzychu.

Termin: 15.07.2022

godz. 11.00-15.00

Restauracja Coolturalna Montownia

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm stawiających na rozwój lokalnego biznesu.

Akademia Gwiazd Biznesu będzie poświęcona przede wszystkim tematom rosnących kosztów prowadzenia firmy, kondycji rynku w kontekście jego wpływu na rozwój przedsiębiorstw, perspektyw finasowania oraz możliwości pozyskiwania środków dla sektora mikro, małych i średnich firm.

W programie:

• Fundusze dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska – oferta Banku Gospodarstwa Krajowego,
  • Nasz kapitał, Twój sukces – oferta Funduszu Regionu Wałbrzyskiego,
  • Biznes w czasach wielkich wyzwań – debata przedsiębiorców, ekspertów i samorządowców.
  • Makroekonomiczne otoczenie przedsiębiorstw - bieżąca sytuacja i perspektywy – dr hab. Andrzej Raszkowski, prof. UEW, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Guest Professor HTW Dresden,
  • Jak wykorzystać media społecznościowe do promocji swojego biznesu? – Dagmara Kokoszka-Lassota, specjalistka ds. psychologii marketingu i sprzedaży, digital marketingu, członek The Neuromarketing Science and Business Association,

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja: https://frw.pl/.../akademia-gwiazd-biznesu-jak-ratowac.../