JAK ZMIENIĆ KOMUNIKACJĘ BIZNESOWĄ, ABY BYĆ EFEKTYWNYM ZA GRANICĄ W ERZE PANDEMII? - WEBINARIUM

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej (DAWG) wspólnie z DEBERIS Sp. z o.o. zapraszają na bezpłatne webinarium dla przedsiębiorców pn. JAK ZMIENIĆ KOMUNIKACJĘ BIZNESOWĄ, ABY BYĆ EFEKTYWNYM ZA GRANICĄ W ERZE PANDEMII?
Termin: 24 listopada 2020 r. w godz. 9.00 – 11.00 na platformie LiveWebinar
REJESTRACJA:  https://tiny.pl/7ktcm

Pandemia i restrykcje z nią związane znacząco utrudniły wielu firmom prowadzenie biznesu, ale z drugiej strony wytworzyły nowe szanse, również za granicą. Zachęcamy do zobaczenia, jak szybko dopasować komunikację i metody działania i jak dzięki temu wyprzedzić konkurencję na rynkach zagranicznych. Dzięki realizacji międzynarodowych projektów w formule on-line (zagraniczne misje gospodarcze oraz identyfikacja i kontakt z nowymi partnerami zagranicznymi) firma DREBERIS wypracowała metodologię oraz zebrała doświadczenie, którym chce się z Państwem podzielić.

AGENDA:
  1. Gdzie pandemia wytworzyła największe szanse na nowy biznes? Porównanie międzynarodowe.
  2. Szanse i zagrożenia w kontekście międzynarodowych relacji biznesowych.
  3. Co się zmieniło w czasach pandemii i dlaczego może być łatwiej? - skuteczne pozyskiwanie nowych partnerów zagranicznych w czasach ograniczeń.
  4. Jak dostosować działania do obecnych warunków, aby być skutecznym - wykorzystanie sprawdzonej metodologii "SMART".

Zapraszamy do udziału.