Dolnoślązacy na Swoim !

Trwa IV tura naboru uczestników do projektu „Dolnoślązacy na Swoim!”

Od 3.11.2021 roku wszystkie zainteresowane osoby mogą składać dokumenty rekrutacyjne. W IV turze planowane jest zrekrutowanie 35 osób. Wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej zostanie przyznane natomiast 33 osobom. A fakultatywne wsparcie pomostowe trafi wyłącznie do tych uczestników projektu, którzy otrzymają fundusze na założenie własnej działalności gospodarczej.

Termin rozpoczęcia naboru dokumentów rekrutacyjnych : 03.11.2021r.

Termin zakończenia naboru dokumentów rekrutacyjnych : 25.11.2021r.

Co oferuje projekt "Dolnoślązacy na Swoim""

• do 23 050,00 zł bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej
  • 2 495,00 zł miesięcznie wsparcia pomostowego przez okres 6 miesięcy

Informacje dotyczące naboru oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania w wersji elektronicznej znajdują na stronie internetowej projektu w zakładce aktualności: https://mamfirme.com.pl/aktualnosci/?fbclid=IwAR1ooX3dULvrfuzEsWwlDAAND1rLuFEjc9PB0s_-RGyMg3s4swPPzqmaBPs