Dolnośląski Plebiscyt Gospodarczy Gwiazdy Biznesu

Do 10 września trwa rywalizacja dla przedsiębiorstw, samorządów, jednostek samorządu terytorialnego oraz Instytucji Otoczenia Biznesu z Dolnego Śląska organizowana przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. Chodzi o nagrodzenie podmiotów, które wnoszą znaczący wkład w rozwój gospodarki województwa oraz wspierają przedsiębiorczość. Zgłoszenia do walki o prestiżowe statuetki Gwiazd Biznesu 2021 są bezpłatne. Wręczenie nagród zaplanowano na 15 października w Starej Kopalni- Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu.

Do bezpłatnej rywalizacji w Plebiscycie mogą przystąpić wszystkie podmioty z terenu całego Dolnego Śląska, m.in.: przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje oraz Podmioty Ekonomii Społecznej oraz organizacje promujące przedsiębiorców. W ankietach zgłoszeniowych ocenie poddane będą aktywności podejmowane w ubiegłym roku. A wyboru laureatów, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji.
Dolnośląski Plebiscyt Gospodarczy Gwiazdy Biznesu nagrodzi podmioty w następujących kategoriach:
  • Mikro Biznes
  • Mikro Firma
  • Mała Firma
  • Średnia Firma
  • Podmiot Ekonomii Społecznej
  • Biznes Odpowiedzialny Społecznie
  • Instytucja
  • Samorząd Przyjazny Biznesowi
  • Osobowość
Więcej informacji: https://gwiazdybiznesu.com.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału!