• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Hilarii, Juliana i Lecha
środa, 12 sierpnia 2020
przedsiębiorstwo przyszłości
15.03.2019
Zaproszenie do VI edycji Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości

Zapraszamy Państwa firmę do udziału w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości. W tym Konkursie Komisja przyznaje certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw.

"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Konkurs, w którym organizatorzy oferują usługę certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty Przedsiębiorstwo Przyszłości zdobywają corocznie liderzy rynku firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Konkurs ma charakter otwarty - może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wyniki tegorocznej, VI edycji Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości ogłosimy w czerwcu 2019 roku podczas Gali Finałowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie”

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie do biura Organizatora zgłoszenia konkursowego w terminie do 19 kwietnia 2019 roku. Zgłoszenie można pobrać ze strony Konkursu: http://www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl/strona-52

Kontakt z organizatorem:

+48 32 747-26-03

kom. +48 607-035-169

ankieta@certyfikat-przyszlosci.pl

Więcej informacji na www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter