Imieniny: Darii, Mateusza i Wawrzyńca
poniedziałek, 21 września 2020
Zapraszamy na seminarium Przedsiębiorczy Europejczyk prawa i obowiązki na Jednolitym Rynku Europejskim.
04.12.2014

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. organizuje seminarium pn. Przedsiębiorczy Europejczyk prawa
i obowiązki na Jednolitym Rynku Europejskim. Wydarzenie organizowane jest w ramach Europejskiego Roku Obywateli 2014 ogłoszonego przez Komisję Europejską. Inicjatywa ma charakter cykliczny więcej informacji o wydarzeniach organizowanych w latach ubiegłych znajdą Państwo na stronie www.darr.pl .

Ośrodek Enterprise Europe Network zaangażował się w obchody Europejskiego Roku Obywateli chcąc wskazać kluczowe prawa i możliwości wynikające z obywatelstwa UE. Inicjatywa adresowana jest głównie do przedsiębiorców, którzy stanowią ważną cześć społeczeństwa Unii Europejskiej. W ramach wydarzenia przedsiębiorcy zdobędą wiedzę przede wszystkim z następujących dziedzin:

• Aspekty prawne niezbędne w sprzedaży na Jednolitym Rynku Europejskim
• Zasady delegowania pracownika na obszarze Jednolitego Rynku Europejskiego
• Zatrudnianie pracowników spoza UE

Data: 8 grudnia 2014roku

Miejsce: Dolnośląski Park Technologiczny, Szczawieńska 2, Szczawno-Zdrój

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są programie zamieszczonym na stronie www.darr.pl

Udział w seminarium jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, a w związku z tym proces naboru zostanie zamknięty w momencie wyczerpania się miejsc.

Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM do dnia 3 grudnia br. pocztą, e-mailem, faksem lub doręczyć osobiście na adres:

Enterprise Europe Network Wałbrzych / Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno-Zdrój,
e-mail: tomasz.charkot@darr.pl , faks: 74 64 80 451
Telefon kontaktowy: 74 64 80 438 (Tomasz Charkot)

Załącznik: