Imieniny: Bolka, Cezaryny i Marioli
poniedziałek, 25 marca 2019
Złoty medal dla Wałbrzycha!

„Nieruchomości" Gazety „Rzeczpospolitej" opublikowały ranking najbardziej dochodowych miast średniej wielkości opracowany przez platformę Rentier.io.

Jeśli planujecie Państwo zainwestować pieniądze, to kupując mieszkanie pod wynajem w Wałbrzychu zyskacie rocznie nawet 10,92 proc., czyli najwięcej w Polsce. Kolejne miejsca w rankingu zajmują Chorzów, Gliwice i Zielona Góra.
“Anton Bubiel, prezes Rentier.io, pytany o zaskakująco dobry wynik Wałbrzycha (...) mówi m.in. o dobrej relacji ceny do stawki najmu. Podkreśla też, że miasto zaczęło się w końcu rozwijać.” Dowodem na to stwierdzenie jest m. in.fakt, że w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zainwestowało już ponad 200 przedsiębiorców,którzy zainwestowali w sumie 25,5 mld zł i stworzyli ponad 51 tys. miejsc pracy.

Polecamy tekst z Gazety Rzeczpospolita : https://www.rp.pl/Wynajem/302219844-Na-Slask-po-najwieksze-zyski.html