Imieniny: Dalidy, Juliusza i Łucji
Wałbrzych
24.04.2014
Wsparcie biznesu z programów UE

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji pt. "Wsparcie biznesu z programów UE. Dziś i jutro", odbywającej się w ramach Dolnośląskich spotkań biznesowych. Konferencja organizowana jest dla przedsiębiorców z województwa dolnośląskiego. Wydarzenie jest organizowane pod Patronatem Ministerstwa Gospodarki. Weźmie w nim udział Pani Ilona Antoniszyn-Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki.

Na konferencji przedsiębiorcy otrzymają informację m.in. na temat:

• Dostępnego wsparcia unijnego dla przedsiębiorców
  • Jedynych bezpłatnych gwarancji inwestycyjnych dla firm
  • Wsparcia z nowych programów Unii Europejskiej

Terminy spotkań:

• 20.05.2014 - Szczawno-Zdrój
  • 21.05.2014 - Wrocław
  • 23.05.2014 - Legnica

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są według kolejności nadsyłania, aż do wyczerpania miejsc.

Wydarzenie organizuje Ośrodek Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. wspólnie z Enterprise Europe Network przy Wrocławskim Centrum Transferu Technologii, Agencją Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A. oraz Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej w Związku Banków Polskich.

Rejestracja oraz więcej informacji na stronach:

W załączeniu zestaw dokumentów dotyczących wydarzenia w Szczawnie-Zdroju.

Załącznik:
    ZAPROSZENIE290.18KB