Imieniny: Dionizji, Leontyny i Mikołaja
piątek, 6 grudnia 2019
27.02.2019
Wałbrzych dla Biznesu

Konferencja "Wałbrzych dla Biznesu" odbyła się 21 lutego 2019 r. pod patronatem P. Romana Szełemeja - Prezydenta Miasta Wałbrzycha w nowoczesnej sali Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu. Gościliśmy ponad 50 osób, zainteresowanych tematyką naszego wydarzenia - przedstawicieli mikro, małych, średnich przedsiębiorstw oraz osób planujących dopiero rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Podczas konferencji zaprezentowano wiele możliwości wsparcia dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców, m.in. Bon na innowacje, Dużą Regionalną Pożyczkę Inwestycyjną, Formy Aktywizacji Dolnośląskiego Rynku Pracy, Mikropożyczkę, Pożyczki w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, Pożyczkę na Efektywność Energetyczną, Kredyt Technologiczny, Dotacje Go To Brand, Pożyczki na Termomodernizację oraz dotacje w ramach Poddziałania 1.5.2. ZIT AW.

Można było również skorzystać z punktu doradczego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, gdzie udzielano indywidulanych konsultacji dla uczestników spotkania.

Gminne Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Wałbrzychu miało przyjemność organizować to wydarzenie wspólnie z Funduszem Regionu Wałbrzyskiego, Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej oraz PDB Profesjonalnym Doradztwem Biznesowy, Katarzyna Markowska

Konferencję prowadziła Pani Anna Juszczak z FRW.