Imieniny: Kryspiny, Norberta i Sabiny
czwartek, 5 grudnia 2019
29.01.2019
Targi przemysłowe Hannover Messe 2019

Informujemy,że PAIH S.A. rozpoczęła nabór polskich firm z sektora nowoczesnych technologii na polskie stoisko narodowe, podczas największych na świecie targów przemysłowych Hannover Messe 2019.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach  1 - 5 kwietnia 2019 r., a tematem wiodącym jest zintegrowany przemysł - inteligencja przemysłowa. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, budowania relacji oraz promowania oferty polskich firm z sektora nowoczesnych technologii. W 2018 roku liczba odwiedzających wyniosła 210 tys. osób, a liczba wystawców przerosła 5 tys.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu po raz kolejny jest organizatorem polskiego stoiska narodowego podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Stoisko znajduję się w hali 27, w prestiżowej lokalizacji obok pawilonu Szwecji - tegorocznego Country Partner Hannover Messe 2019.

PAIH S.A. umożliwia polskim firmom bezpłatne korzystanie z powierzchni wystawienniczej na polskim stoisku narodowym oraz usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy.

Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

Zgłoszenia są przyjmowane do 15 lutego 2019 r.

Warunki obecności firmy na stoisku narodowym, znajdą Państwo w załączonym Regulaminie.

Skan podpisanych dokumentów (zgłoszenie, regulamin i oświadczenia) oraz załączniki wskazane w Regulaminie, prosimy przesyłać na adres: dorota.strzalka@paih.gov.pl  do 15 lutego 2019r.

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator.

Informacja ta zostanie przekazana mailowo, najpóźniej do 25 lutego 2019r.

Informacje o naborze dostępne również na stronie: https://www.paih.gov.pl/polskie_stanowisko_narodowe_na_targach_hannover_messe_2019

Załączniki do pobrania:

1. Regulamin i oświadczenia