Imieniny: Cecylii, Jonatana i Marka
piątek, 22 listopada 2019
Ruszyły zgłoszenia – Gwiazdy Biznesu 2019

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego wraz ze spółką FRW Media Group – Instytucją Otoczenia Biznesu oraz Dolnośląskim Portalem Gospodarczym www.naszbiznes24.pl zapraszają przedsiębiorców i samorządy do udziału w Dolnośląskim Plebiscycie Gospodarczym „Gwiazdy Biznesu 2019”.

Kapituła Konkursu nagrodzi podmioty w siedmiu kategoriach:

• Mikro Biznes
  • Mikro Firma
  • Mała Firma
  • Średnia Firma
  • Biznes Odpowiedzialny Społecznie
  • Samorząd Przyjazny Biznesowi
  • Osobowości Dolnego Śląska.
W bezpłatnej rywalizacji w ramach „Gwiazd Biznesu” mogą uczestniczyć podmioty z terenu całego Dolnego Śląska.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2019 r.

Gala finałowa

Wielka gala finałowa „Gwiazd Biznesu 2019” zaplanowana jest na piątek, 17 maja 2019 r. w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Udział w niej wezmą przedsiębiorcy, samorządowcy, ludzie kultury, politycy oraz znane osobowości.

Galę finałową uświetni występ Cezarego Pazury.

Kapituła

Wyboru wszystkich laureatów zgłoszeniowych dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji, które, podobnie jak Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, za priorytet działalności stawiają sobie rozwój i promocję postaw przedsiębiorczych. Oceniane będą aktywności podejmowane w 2018 roku.

Laureaci otrzymają prestiżowe statuetki. Ich autorką jest Dorota Dziekiewicz-Pilich, artystka która zaprojektowała m.in. statuetkę nagrody muzycznej – Fryderyka.

Zgłoszenia

Do udziału w Plebiscycie zgłaszać się mogą podmioty mające siedzibę na terenie Dolnego Śląska lub prowadzące działalność gospodarczą na tym terenie, m.in.: przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje oraz organizacje promujące przedsiębiorców.

Wypełnione ankiety konkursowe należy przesłać mailowo na adres: gwiazdy@frw.pl bądź składać osobiście w siedzibie FRW Media Group Sp. z o.o., Limanowskiego 15, 58-300 Wałbrzych do 15 kwietnia 2019 do godz. 23:59.