Imieniny: Janusza, Marii i Reginy
wtorek, 21 listopada 2017
22.09.2017
Konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 3.2 „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R” Poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek”

(konkurs dedykowany projektom realizowanym w miastach średnich)

W ramach Pakietu dla średnich miast Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 3.2 „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R” Poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek” (konkurs dedykowany projektom realizowanym w miastach średnich).

Wałbrzych znajduje się na liście miast objętych Pakietem dla Średnich Miast.

Nabór wniosków w działaniu 3.2.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, potrwa do 28 lutego 2018 r.

W Poddziałaniu 3.2.1 dofinansowanie przeznaczone jest na realizację projektów dotyczących wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych przeprowadzonych przez wnioskodawcę samodzielnie lub na jego zlecenie, prowadzących do wprowadzenia na rynek nowych bądź znacząco ulepszonych produktów (wyrobów lub usług).
Przedmiotem dofinansowania w ramach projektów mogą być wydatki inwestycyjne, usługi doradcze lub eksperymentalne prace rozwojowe.
O dofinansowanie w ramach konkursu mogą ubiegać się wyłącznie podmioty spełniające kryteria mikro, małego lub średniego przedsiębiorcy.

Przedsiębiorcy realizujący projekt w średnich miastach będą korzystać z wydzielonej alokacji 400 mln zł.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie:

Zachęcamy do obejrzenia webinarium poświęconego zasadom w ramach naboru 3.2.1 POIR, prowadzonego przez PARP: