Imieniny: Dalidy, Juliusza i Łucji
piątek, 13 grudnia 2019
01.02.2019
Konferencja Wellbeing w praktyce

Konferencja Wellbeing w praktyce. Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy.

Przedsiębiorco, chcesz dowiedzieć się :

• jak podnieść efektywność pracowników,
  • jak zwiększyć ich zaangażowanie,
  • jak zbudować lojalność wobec firmy,
  • czym jest wellbeing w organizacji ?

Zapraszamy do udziału w Konferencji Wellbeing w praktyce, która odbędzie się 20 marca 2019r. w Wrocławiu.

Cel konferencji
Celem konferencji jest dostarczenie wiedzy, inspiracji, a także innowacyjnych i praktycznych rozwiązań związanych z podnoszeniem poziomu dobrostanu pracowników. Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kapitał, a nowy styl zarządzania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i dbałość o jego stan psychofizyczny. Badania pokazują, że takie podejście do pracownika owocuje wzrostem efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się na wynik biznesowy oraz pozytywny wizerunek organizacji.

Dla kogo
Konferencja przeznaczona jest dla środowisk biznesowych: właścicieli i zarządów firm, kadry menadżerskiej, liderów, pracowników działów HR, CSR, EB, PR, coachów, trenerów biznesu, doradców personalnych, psychologów pracy, konsultantów zarządzania, a także innych osób zainteresowanych problematyką dobrostanu psychofizycznego (wellbeingu) i szczęścia pracowników.

Więcej informacji o wydarzeniu : https://wellbeingwpraktyce.pl/