Imieniny: Albiny, Sebastiana i Zdzisławy
niedziela, 16 grudnia 2018
IV Transgraniczne Forum Rynku Pracy "Nowe wyzwania rynku pracy - perspektywa pracodawcy"
22.11.2018

Dolnośląscy Pracodawcy - regionalny związek pracodawców Konfederacji Lewiatan oraz Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zapraszają na IV Transgraniczne Forum Rynku Pracy. Odbędzie się ono 30 listopada 2018r. we Wrocławiu.

Tematem przewodnim Forum będzie zagadnienie „Nowe wyzwania rynku pracy - perspektywa pracodawcy”.

W programie Forum:

• szanse i zagrożenia dla dolnośląskiej gospodarki związane z obecną i prognozowaną sytuacją na rynku pracy,
  • millenialsi na rynku pracy,
  • delegowanie pracowników do Niemiec,
  • źródła pozyskiwania środków na podnoszenie kwalifikacji i kompetencji kadry menadżerskiej oraz pracowników

Spotkanie adresowane jest do pracodawców oraz przedstawicieli publicznych i niepublicznych służb zatrudnienia.

Wśród prelegentów przedstawiciele m.in.:

• Konfederacji Lewiatan,
  • Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy,
  • Dolnośląskich Pracodawców- regionalnego związku pracodawców Konfederacji Lewiatan,
  • biznesu,
  • nauki.

W trakcie Forum będzie możliwość skorzystania z porad indywidualnych doradców sieci EURES, pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Urzędu Skarbowego.

W załączeniu przesyłamy program wydarzenia.
Zapraszamy do udziału!

Załącznik: