• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Apolinarego, Miły i Róży
środa, 23 sierpnia 2017
14.06.2017
Informacja o spotkaniu 20.06.2017

Zapraszamy Państwa na spotkanie pn. Fundusze Unii Europejskiej receptą na sukces dolnośląskich przedsiębiorców, które odbędzie się 20 czerwca (wtorek) o godz. 11.00.

W trakcie spotkania poznacie Państwo możliwości wsparcia własnych przedsięwzięć inwestycyjnych realizowanych na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej ze środków UE w bieżącym roku, jak też najbliższych latach. Spotkanie będzie przydatne przedsiębiorcom planującym aplikować o środki unijne, w tym do RPO WD 2014-2020, Działanie 1.5 Wsparcie innowacyjności produktowej i procesowej MŚP (planowany termin rozpoczęcia składania wniosków to 1 września 2017 r.).

Spotkanie pozwoli pogłębić wiedzę i umiejętności w zakresie pozyskiwania środków z UE dla przedsiębiorców z obszaru Aglomeracji Wałbrzyskiej. W ramach spotkania Organizator zapewnia wykwalifikowaną kadrę wykładowców, możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertem ds. pozyskiwania i rozliczania projektów unijnych oraz kompleksowy pakiet materiałów szkoleniowych.

Celem spotkania jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej pozwalającej na bezproblemowe aplikowanie o środki z UE. Uczestnicy nabędą wiedzę, pozwalającą przygotować się do skutecznego aplikowania o środki unijne a dzięki tej wiedzy będą mogli oszacować swoje szanse na dofinansowanie oraz wybrać (przy wsparciu trenera) te obszary, które mogą być dla nich szczególnie atrakcyjne.

REJESTRACJA
Proszę o potwierdzenie uczestnictwa do 16.06.2017 r. na e-mail: m.dabrowska@um.walbrzych.pl lub tel. 74/ 66 55 324 podając imię, nazwisko, stanowisko oraz nazwę przedsiębiorstwa.
Ograniczona ilość miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń!

Zaproszenie na spotkanie – pobierz
PROGRAM SPOTKANIA – pobierz

Pozdrawiam/ Regards

MARTYNA DĄBROWSKA
Inspektor ds. funduszy europejskich
URZĄD MIEJSKI W WAŁBRZYCHU
Biuro Zarządzania Strategicznego, Nadzoru Właścicielskiego,
Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego
ul. Kopernika 2, 58-300 Wałbrzych
tel. +48 74 66 55 324, fax +48 74 66 55 326
e-mail: m.dabrowska@um.walbrzych.pl

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter