Imieniny: Kryspiny, Norberta i Sabiny
czwartek, 5 grudnia 2019
26.02.2019
Dobre wsparcie na starcie
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne „Dobre wsparcie na starcie”, dotyczące możliwości podjęcia działalności gospodarczej, organizowane przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Wałbrzychu. Podczas spotkania zostaną przedstawione szanse i zagrożenia związane z rozpoczęciem własnego biznesu oraz możliwości skorzystania ze zwrotnych – projekty unijne, środki rządowe, jak i bezzwrotnych źródeł wsparcia założenia własnej działalności gospodarczej.

Wydarzenie skierowane jest do osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, bezrobotnych, studentów, absolwentów szkół średnich, zawodowych oraz wyższych.
Cel spotkania to rozwój przedsiębiorczości oraz tworzenie nowych miejsc pracy, jako elementy rozwoju rynku pracy, przeciwdziałania bezrobociu i promowanie zatrudnienia.

Dobre wsparcie na starcie
Czwartek, 14 marca 2019 r., w godz. 10:00 – 12:00
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Ul. Ogrodowa 5B, Sala 123