Imieniny: Dalidy, Juliusza i Łucji
piątek, 13 grudnia 2019
31.01.2019
Certyfikacja Gminnego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Ostatni rok to czas ciężkiej pracy i wyrzeczeń, ale udało się...

Gminne Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Gminy Wałbrzych uzyskało CERTYFIKAT ośrodka WSPIERANIA:

• inwestorów
  • eksporterów oraz
  • lokalnych przedsiębiorców.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i gratulujemy wszystkim Laureatom !

Należymy do pierwszej w Polsce regionalnej sieci promocji gospodarczej, którą tworzy dziesięć gmin uczestniczących w pilotażowym programie przygotowanym przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej.

Przez rok certyfikowani eksperci DAWG przeprowadzali audyty inwestycyjne w gminach, mi.in. w Gminie Wałbrzych. Wskazali najsłabsze i najmocniejsze strony poszczególnych samorządów oraz rekomendowali rozwiązania, mające na celu poprawę konkurencyjności.

Gminne Centra Obsługi Inwestora i Eksportera – wyspecjalizowane jednostki działające zgodnie ze standardami Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH – powstały w dziesięciu dolnośląskich miejscowościach: Głogowie, Dzierżoniowie, Radwanicach, Strzegomiu, Strzelinie, Świdnicy, Wałbrzychu, Wiązowie, Złotoryi i Żmigrodzie.

PRZEDSIĘBIORCY! DZIAŁAMY DLA WAS ! DZIAŁAMY DALEJ!

Zapraszamy do korzystania z usług Centrum!