Imieniny: Alfreda, Maksymiliana i Selmy
piątek, 14 sierpnia 2020
14.11.2014
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Wałbrzychu

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 143 krajach świata, w tym w Polsce. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.
W imieniu Dolnośląskich Pracodawców oraz Funduszu Regionu Wałbrzyskiego serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Gali Przedsiębiorczości, która odbędzie się w piątek, 21 listopada 2014 r. o godz. 12:00 w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu (ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych).
Wydarzenie będzie m.in. podsumowaniem cyklu wizyt studyjnych uczniów, studentów i przedsiębiorców z naszego regionu, organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W trakcie uroczystości wręczona zostanie statuetka Lidera Przedsiębiorczości dla najdynamiczniej rozwijającego się przedsiębiorcy z regionu. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Wałbrzycha, dr Roman Szełemej.
Osoby chcące wziąć udział w Gali, proszone są o potwierdzenie swojego uczestnictwa do środy, 19 listopada 2014 r., na adres biuro@dp.org.pl, podając: imię, nazwisko i nazwę firmy/organizacji z dopiskiem „Gala Przedsiębiorczości”.
Wstęp na Galę jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona! Zaproszenie wraz z programem Gali w załączeniu.