Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Business Model Canvas

Business Model Canvas

Szkolenie dla przedsiębiorców
Business Model Canvas

W dniu 21 czerwca Politechnika Wrocławska Wrocławskie Centrum Transferu Technologii organizuje szkolenie “Business Model Canvas wykorzystanie modeli w przygotowaniu wniosku do SME Instrumentu”. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla przedsiębiorców sektora MŚP, chcących wypracowane w laboratoriach rozwiązania, produkty czy usługi wprowadzać na rynek. Uczestnicy w trakcie szkolenia dowiedzą się:

· czym jest model biznesowy i co przedstawia, jak zbudować dobry model biznesowy, jak myśleć i planować innowacyjnie, jak dobrze przygotować projekt za pomocą Business Model Canvas.
· Dodatkowo, uczestnicy dowiedzą się o możliwościach pozyskania finansowania ze środków Unii Europejskiej na badania naukowe (SME Instrument H2020). Przedsiębiorcy mogą liczyć z SME Instrument na dofinansowanie od 50 tys. aż do 2,5 mln  EUR (w zależności od fazy projektu).

Jednocześnie proszę o upublicznienie tej informacji na stronie internetowej Państwa Urzędu.

W załączeniu program szkolenia. Rejestracja online na stronie http://rpk.wroclaw.pl/szkolenia.html
W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

Z poważaniem
Iwona Stach-Janyst

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Pl. Magistracki 1, pok. 23
58-300 Wałbrzych
tel. 74 66 55 173, tel./fax 74 66 55 172

pife.walbrzych@dolnyslask.pl
http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/

Godziny otwarcia Punktu:

poniedziałek: 7.30-17.30
wtorek-piątek: 7.30-15.30

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Informacje udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie. Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci - poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mr.gov.pl