• Czech
  • English
  • French
  • German
  • Polish
Name-day: Darii, Mateusza and Wawrzyńca
Monday, 21 September 2020
Wałbrzych
16.09.2014
"Unijna środa dla przedsiębiorczych" - spotkanie informacyjne w Wałbrzychu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne pod hasłem „Unijna środa dla przedsiębiorczych”, które odbędzie się 24 września 2014 r. Tematem spotkania będą możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich, aktualnie dostępne dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MŚP, a także założenia wsparcia w nowej perspektywie finansowej.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach aktualnie dostępnych form wsparcia, a także planowanych w nowym okresie programowania 2014-2020. Dodatkowo zaprezentowane zostaną założenia  Inicjatywy JEREMIE w zakresie instrumentów zwrotnych tj. pożyczek oraz założenia wsparcia sektora MŚP w ramach Regionalnego Programu Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres:pife.walbrzych@dolnyslask.pl do 23 września 2014 r. – ze wskazaniem: imienia i nazwiska, nazwy firmy/instytucji oraz e-maila kontaktowego do firmy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Wałbrzychu pod numerem telefonu: 74 66 55 173, 74 66 55 172.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Wałbrzych, siedziba Urzędu Miejskiego, sala ślubów, ul. Kopernika 2, 24 września 2014 r., godz. 9.00-11.40. 

News archive »
Send photo, win prizes
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter