• Tschechisch
Montag, 21 September 2020
30.03.2015
Nowe środki finansowe dla firm w ramach Inicjatywy Wspólnotowej JEREMIE

Aż 6 milionów złotych ma do rozdysponowania Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, który wygrał konkurs na realizację kolejnej, VII już edycji inicjatywy JEREMIE. Na Dolnym Śląsku wybrano pięciu pośredników, którzy przez najbliższe pół roku będą udzielać dolnośląskim przedsiębiorcom preferencyjnych pożyczek w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

JEREMIE to z angielskiego Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises, czyli wspólne zasoby dla małych i średnich przedsiębiorstw. Inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród regionalnych przedsiębiorców. Oficjalne zawarcie umowy na unijne środki z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego odbyło się 25 marca 2015 r. we Wrocławiu.

FRW jest jednym z pośredników finansowych oferujących pożyczki JEREMIE. Pożyczkę może otrzymać praktycznie każdy przedsiębiorca na finansowane działalności, w tym wyposażenie, inwestycje, tworzenie miejsc pracy, wdrażanie innowacji.

Warunki na jakich FRW udziela pożyczek do wartości 100 tys. zł są bardzo atrakcyjne. To m.in. stałe oprocentowanie roczne w wysokości 2% i brak prowizji za rozpatrzenie wniosku. Usługi świadczone są także wyjazdowo, a każdy przedsiębiorca jest traktowany indywidualnie.

Źródło: Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

News archive »