• Tschechisch
Freitag, 14 August 2020
13.11.2014
CRS – droga do innowacji

Powiat Legnicki, Dolnośląski Związek Pracodawców, Agencja Rozwoju Innowacji zapraszają na bezpłatne spotkanie z przedsiębiorcami i jst w regionie dotyczące upowszechnienia Projektu „CSR droga do innowacji”, zorganizowane w dniu 19.11.2014 r. w Hotelu Arkadia w Wałbrzychu,.
Spotkanie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorstw, którym zależy na wzroście zainteresowania inwestorów, zwiększeniu lojalności konsumentów i interesariuszy, poprawie relacji ze społecznością lokalną i władzami, konkurencyjności podnoszenia kultury organizacyjnej, kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy i utrzymaniu najlepszych pracowników, dostępie do lepszych partnerów biznesowych, efektywniejszym zarządzaniu i długoterminowej przewadze konkurencyjnej.
Uczestnikom spotkania zaprezentowany zostanie model projektowy ARINOVA, który następnie będzie można ściągnąć i wypraktykować w swojej firmie bądź jednostce.
Ponadto w ramach spotkania zapewniono lunch.
 W załączeniu: Zaproszenie, Program spotkania oraz Formularz zgłoszeniowy. Wypełniony Formularz zgłoszeniowy należy przesłać faxem na nr tel. 076/72-43-562 lub mailem: m.grosiak@powiat-legnicki.eu
Więcej informacji dotyczących projektu „CSR drogą do innowacji” na stronie internetowej http://www.innowacjecsr.eu/
Z uwagi na to iż ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Załącznik:
News archive »