• Česky
  • Anglicky
  • Francouzsky
  • Německy
  • Polsky
Name-day: Janusza, Marii a Reginy
Úterý, 21 Listopad 2017
Bezpłatne konsultacje dla chcących pozyskać dotacje unijne
05.07.2017
Bezpłatne konsultacje dla chcących pozyskać dotacje unijne

Planujesz otworzyć firmę, rozwinąć już istniejący biznes, zakupić maszyny lub urządzenia albo doszkolić swoich pracowników? Zrób to przy współudziale środków z Unii Europejskiej i jeszcze efektywniej zarządzaj swoją firmą.

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Miastem Wałbrzych organizuje bezpłatne konsultacje podczas, których specjaliści z dziedziny funduszy unijnych pracujący w firmie InServices opowiedzą o aktualnych możliwościach pozyskania dotacji. Tematyką spotkania będą, m.in.: pozyskanie pieniędzy na rozwinięcie działalności gospodarczej, informacje jak otrzymać dofinansowanie do zakupy maszyn i urządzeń, zasady zakładania i rozwijania działu B+R, przykładowy katalog kosztów związanych z wyposażeniem działu, realizacja prac badawczo-rozwojowych, wykaz kosztów kwalifikowanych w projekcie, a także możliwość pozyskania pieniędzy na szkolenia pracowników.

Zasady spotkania są proste i stworzone z myślą o przedsiębiorcach. - Zależy nam by w trakcie konsultacji, eksperci przekazali Państwu jak najwięcej użytecznych informacji, w jak najkrótszym czasie. Wiemy, że dla przedsiębiorców każda minuta jest podwójnie cenna - zapewnia prezes Fundacji - Agnieszka Szafrańska. Dodaje, że każda z zainteresowanych osób zostanie zapisana na konkretną godzinę. - Indywidualna rozmowa z ekspertem będzie trwać około 30 minut, podczas których konsultanci podzielą się swoją wiedzą, jak również rozwieją wszelkie wątpliwości osób chcących pozyskać fundusze z Unii Europejskiej.

Konsultacje odbędą się 19 lipca w Sali Ślubów, przy ul. Kopernika 2 w Wałbrzychu. Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów między godz. 9.00-14.00. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 508-370-884, lub e-mailowo: kontakt@dfrp.pl. Liczba miejsc ograniczona.

News archive »
Odeslání snímku, výhru
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter